Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
Оберіть Житловий Комплекс

Відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Відділ продажу: (044)337 95 96

Замов консультацію
Новий житловий комплекс в Оболонському районі Києва
Про комплекс
Новий житловий комплекс «Lake House» знаходиться на вул. Маршала Малиновського, 2-а в Оболонському районі міста Києва.

Житловий комплекс «Lake House» в Оболонському районі столиці.

Проектом передбачається будівництво 25-ти поверхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Маршала Малиновського, 2-а в Оболонському районі м. Києва. Територія, на якій будується комплекс, знаходиться в сприятливих природно-кліматичних умовах через наявність навколо зелених насаджень, а також віддаленість від підприємств та джерел шкідливих викидів.

Проектом передбачається комплексний благоустрій подвір'я житлового будинку: влаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, майданчика відпочинку дорослих, господарського майданчика, озоленення території. Також передбачено рекольтувати берег озера Богатирське (Андріївське).

Житлова частина будинку починається з 3-го поверху. Всі квартири мають незалежну планувальну схему. В житловій секції №1 передбачене влаштування трьох ліфтів, в секції №2 - два ліфта.

Лаконічна архітектура корпусів житлового будинку врівноважується стриманим кольоровим рішенням фасадів у світлих тонах з елементами стилю "Hi-tech" і широким використанням скла, що дозволяє комплексу органічно вписатися в навколишнє середовище, не втрачаючи індивідуальності й цілісності об'ємів.

Головний матеріал зовнішнього опорядження фасадів - фасадна штукатурка "вологого" типу системи "BAUMIT" по зовнішній теплоїзоляції з жорстких мінераловатних плит типу "WENTIROCK".

Переваги ЖК «Lake House»
дитячі та спортивні майданчики
широкий вибір продуманих планувань
1 км до ТРЦ «Dream Town» та 800 метрів до ТРЦ «Метрополіс»
850 м до метро «Оболонь»
200 метрів до супермаркету «Сільпо»
поруч дитячі садочки та школи
зручна транспортна розв'язка
мальовничий вид на озеро Андріївське (верхні поверхи)
поєднання тиші передмістя та ритму столиці
Схожі ЖК