Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
365 74 32
Оберіть житловий комплекс
Про комплекс
Новий житловий комплекс LAKE HOUSE знаходиться на вул. Маршала Малиновського, 2-а в Оболонському районі міста Києва.

Житловий комплекс LAKE HOUSE в Оболонському районі столиці.

Проектом передбачається будівництво 25-ти поверхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Маршала Малиновського, 2-а в Оболонському районі м. Києва. Територія, на якій будується комплекс, знаходиться в сприятливих природно-кліматичних умовах через наявність навколо зелених насаджень, а також віддаленість від підприємств та джерел шкідливих викидів.

Проектом передбачається комплексний благоустрій подвір'я житлового будинку: влаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, майданчика відпочинку дорослих, господарського майданчика, озеленення території. Також передбачено рекультивувати берег озера Богатирське (Андріївське).

Житлова частина будинку починається з 3-го поверху. Всі квартири мають незалежну планувальну схему. В житловій секції №1 передбачене влаштування трьох ліфтів, в секції №2 - два ліфта.

Лаконічна архітектура корпусів житлового будинку врівноважується стриманим кольоровим рішенням фасадів у світлих тонах з елементами стилю «Hi-tech» і широким використанням скла, що дозволяє комплексу органічно вписатися в навколишнє середовище, не втрачаючи індивідуальності й цілісності об'ємів.

Головний матеріал зовнішнього опорядження фасадів - фасадна штукатурка «вологого» типу системи «BAUMIT» по зовнішній теплоізоляції з жорстких мінераловатних плит типу «WENTIROCK».

Переваги ЖК LAKE HOUSE
850 м до метро «Оболонь»
система розумного дому CLAP
поруч дитячі садочки та школи
поєднання тиші передмістя та ритму столиці
дитячі та спортивні майданчики
200 метрів до супермаркету «Сільпо»
широкий вибір продуманих планувань
зручна транспортна розв'язка
мальовничий вид на озеро Андріївське (верхні поверхи)
1 км до ТРЦ «Dream Town» та 800 метрів до ТРЦ «Метрополіс»
можливість розстрочки до закінчення будівництва
дворівневі квартири
Схожі ЖК
Передзвоніть мені